Whatsapp Destek »
Başkent Kompresör olarak;

kompresörler ve basınçlı hava sistemleri üzerinde 30 yıla yakın bilgi ve tecrübemizle sektörümüzde önde gelen firmalarından biri olmanın ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururu içerisindeyiz. 

Basınçlı hava sistemlerinin ve ekipmanlarının sergilendiği, ayrıca teknik destek ve mühendislik hizmetlerinin verildiği Ostim mağazamızda uzman teknik ekibimizle kompresörler ve basınçlı hava tanklarının test ve kontrolü, yıllık periyodik kontrol raporunun düzenlenmesi hizmetleri verilmektedir. 

Sorunlarınıza anında müdahale ve mevcut HER MARKA kompresörünüz için yedek parça ihtiyaçlarınız Satış Sonrası Servisimiz ile sizlere yardımcı olmaktadır. 

İşletme bünyesindeki teknik ekibin kompresör bakımında kullanacağı her marka ve model hava kompresörlerinin Hava, Yağ, Seperatör, Panel Filtreleri, Vida Grupları, V Kayışları, Termostatik Valfler, Komple Emiş Gurupları ve Tamir Takımları gibi kompresörle ilgili her türlü yedek parça satışı yapılmaktadır.

YOL HARİTAMIZ
Hizmet anlayışını en üst düzeyde tutarak, kaliteyi hesaplı hale getirmek için gerekli tüm teknolojik altyapıyı ve bilgi birikimini kullanarak hizmetlerin devamını sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

  • Sorunsuz Hizmet, Sınırsız Çözüm
  • %100 Müşteri Memnuniyeti,
  • Servis ve Satışta Liderlik,